OTEL ENTERTAINMENT

Partiler

Profesyonel party makinalarımız, ekip ve ekipmanlarımızla oluşturduğumuz özel konsept partyleri tesisinize taşıyoruz.
white parti, foam, devil&angel, pirates, fire&ıce, neon, the mask, fashion, garden, beach, pool, pier vb. party organizasyonlarımızla hayallerinizi canlandırıyoruz.

Partiler 19 TOWERLAND

Kids Club

Sinerji Entertainment ailesi olarak, turizm sektöründe sıkça karşılaşılan klasik Kids Club aktivitelerine yeni bir bakış açısıyla yaklaşmaktayız. Bize göre Mini Club aktiviteleri minik misafirlerimize gün boyu mütemadiyen boyama yaptırılmasının ötesinde tüm minik misafirlerin yaş gruplarına göre ayrı kategorilerde değerlendirilmesi gerekliliğidir. Bizim için ailelerin memnuniyeti çocuklarının yeterince ve güven içinde eğlenebilecekleri iyi ve detaylı programlarla mümkündür.

Bu anlamda gelişim ve ilerlemenin en etkili yolunun yeni jenerasyonu etkileyebilecek seneryolar üretmekten geçtiğine inanıyoruz.

Her biri konusunda deneyimli ve çocuk psikolojisi dalında eğitimli personelimizle, minik misafirlerimizin tatillerini unutulmaza çevirmek misyonumuzdur.

Otel Entertainment Kids Club 1Otel Entertainment Kids Club 7Otel Entertainment Kids Club 11
Otel Entertainment Kids Club 12Otel Entertainment Kids Club 15Otel Entertainment Kids Club 14
Otel Entertainment Kids Club 8Otel Entertainment Kids Club 2Otel Entertainment Kids Club 17
Otel Entertainment Kids Club 5Otel Entertainment Kids Club 19Otel Entertainment Kids Club 22


Aktiviteler

Gündüz aktivitelerinde, profesyonel spor ve oyun sunumlarını, sempatik canlandırmalarla ve akşam showunun temasıyla birleştirerek unutulmaz anlar yaratmak, aktivitelerdeki asıl amacımızdır.

su volleyballAktiviteler 10havuz oyunu
oriantel courseAktiviteler 5Aktiviteler 7
Aktiviteler 8Aktiviteler 9 Sinerji Organizasyon aktiviteler